Krótka analiza pozycji dla strony kudypy.olsztyn.pl w wyszukiwarce Google

Dzień dobry,
Sprawdzając branżę natrafiłem na stronę internetową kudypy.olsztyn.pl i zauważyłem wiele elementów które mocno wpływają na pozycje w wyszukiwarce Google, a które można poprawić.
Aktualnie Państwa strona widoczna jest w Top 50 Google na 30 słów, natomiast w Top 10 znajduje się 0 fraz kluczowych. Ten rezultat można odczuwalnie poprawić dostosowując stronę do wymogów Google i pozycjonując ją w wyszukiwarkach internetowych.
Z mojej analizy wynika też, że prawdopodobnie Państwa strona internetowa notowała największą oglądalność w lutym 2017. W tamtym czasie wyniki Państwa strony w Google były najlepsze.
Przeanalizowałem także kilka podstawowych parametrów strony takich jak: – Tytuł strony głównej który wygląda tak: Koło Łowieckie Kudypy Olsztyn – gospodarujemy od roku 1946 – Description strony głównej w postaci: Brak meta description Warto byłoby je zoptymalizować aby Państwa strona szybciej rosła w wyszukiwarce.
Przykładowe wyniki serwisu kudypy.olsztyn.pl z ostatnich tygodni: – kudypy – 29 pozycja – byki selekcyjne – 41 pozycja – jeleń byk łowny – 45 pozycja – jeleń byk selekcyjny – 23 pozycja – kryteria odstrzału jeleni byków – 34 pozycja – jeleń byk myłkus – 39 pozycja
Poniżej prezentuję strony które mogą być Państwa konkurencją: – pzlolsztyn.pl – pzlow.pl – pzl.suwalki.pl – braclowiecka.pl – rys.elk.pl – allanvester.dk
Mógłbym przesłać do Państwa więcej informacji odnośnie promocji, w której proponujemy 1 miesiąc za darmo bez jakichkolwiek kosztów i zobowiązań. Dodatkowo mogę zweryfikować na jakie słowa pozycjonuje się Państwa konkurencja. Proszę o podanie kilku konkurencyjnych stron które mam przeanalizować.
Co ulegnie zmianie po zainwestowaniu w pozycjonowanie? * strona internetowa kudypy.olsztyn.pl stanie się lepiej widoczna na głównych pozycjach w Google * będą Państwo generować dużą (stale rosnącą) ilość odwiedzin na stronę * strona kudypy.olsztyn.pl będzie doskonale zoptymalizowana i dostosowana do wymagań Google * Potencjalni Klienci bez trudu Państwa odnajdą * pozycje będą codziennie sprawdzane i raportowane w Centrum Klienta
Czy mógłbym przesłać do Państwa ofertę z większą ilością szczegółów? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź na tą wiadomość. Byłbym też zobowiązany za podanie mi Imienia i Nazwiska.
Jeżeli nie to przepraszam i nie zabieram czasu.
Pozdrawiam, Dawid z Top Online
Top Online Sp. z o.o. – Sp. k. ul. Klecińska 5B, lok. 11-12, 54-413 Wrocław, NIP: 8943136208, REGON: 382090903 KRS: 0000763358 www.toponline.pl